Як діє кур’єрська доставка?

Які умови доставки кур’єром Rozetka?

Ви можете замовити доставку кур'єром Rozetka. Послуга доступна тільки в деяких містах і областях. Інформація про можливість доставки кур'єром Rozetka вказана на сторінці товару (не забудьте вказати населений пункт) або в блоці доставка при підтвердженні замовлення на сайті.

Мінімальна сума замовлення - 200 грн.

  * Переконайтеся, що у вказаний час отримувач замовлення зможе відповісти на дзвінок кур'єра. У разі відсутності зв'язку  — замовлення буде повернуто на склад.

  Вартість кур'єрської доставки — від 98 до 303 грн в залежності від населеного пункту, загальної ваги та габаритів замовлення.

  Точна вартість доставки розраховується під час оформлення замовлення. Будьте уважні та коректно вказуйте місто доставки.

  При доставці замовлення кур'єром Rozetka у вас є можливість оплатити замовлення готівкою або платіжною карткою. Оплата карткою при отриманні має певні обмеження.

  Вартість підйому до дверей розраховується автоматично під час підтвердження замовлення та залежить від розміру, ваги, поверху і наявності ліфта. Зверніть увагу, товари, які важать від 100кг - не підіймаються.
  * Кур’єр заносить товар в офісні будівлі лише за наявності місця для паркування автомобіля і в супроводі отримувача.

  * Працівники компанії не заносять товари: у торговельні та розважальні центри, лікарні, гуртожитки, навчальні заклади, на ринки, станції громадського транспорту (метро, зупинки, аеропорти, вокзали).

  Які умови доставки кур’єром Нової Пошти?

  Умови доставки

  1. Термін доставки: 3-5 днів.
  2. Коли замовлення надійде у ваш населений пункт, з вами зв’яжеться працівник Нової пошти для узгодження терміну доставки.
  3. Оплата пластиковим подарунковим сертифікатом недоступна. Є можливість використання електронного подарункового сертифіката.
  4. Максимальна сума оплати готівкою – 49 999грн.
  5. Алкогольні напої доставляються лише за передоплати: безготівковим розрахунком або карткою, GPay, ApplePay
  6. Якщо вага вантажу більше 30 кг вивантаження з авто відбувається клієнтом самостійно. Якщо у Вас нема змоги вивантажити замовлення самостійно скористайтесь послугою "Підіймання на поверх".
  7. Мінімальна сума замовлення - 200 грн.

  Підіймання на поверх

  Підіймання габаритних вантажів оплачується окремо.
  Необхідність надання послуги та її розрахункову вартість вказує магазин під час оформлення замовлення або за зверненням до нашої служби підтримки . 

  Які умови доставки додому з Meest Пошта?

  Умови доставки

  1. Термін доставки – до 5 робочих днів.
  2. Коли замовлення надійде у ваш населений пункт, з вами зв’яжеться працівник Meest Пошта для узгодження терміну доставки.
  3. Доступна оплата подарунковим сертифікатом. Є можливість використання електронного подарункового сертифіката.
  4. Максимальна сума оплати готівкою – 49 999 грн.
  5. Алкогольні напої доставляються лише за передоплати: безготівковим розрахунком або карткою, GPay, ApplePay.
  6. Мінімальна сума замовлення - 200 грн.

  Підіймання на поверх

  Для вантажів вагою 30 – 100 кг діє додаткова оплата з розрахунку 30-200 грн/поверх.
  Залежно від ваги та габаритів товару, складності підйому. Необхідність надання послуги вказує магазин під час оформлення замовлення.

  ← Доставка
  Все ще потрібна наша допомога?